Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// MIGRACJA

Jak możemy pomóc Ci w migracji?

Usprawnij i unowocześnij narzędzia, z których Twoja firma korzysta na co dzień.

Zastąp starsze technologie aplikacji osadzonych na serwerach trzymanych w serwerowniach elastyczną, skalowalną i ekonomiczną mocą obliczeniową w Chmurze. Obniż koszty IT i przyspiesz innowacje.

Istnieje wiele ważnych powodów, dla których warto rozpocząć proces migracji. Zacznij od dobrze opracowanego planu i dostępu do eksperckiej wiedzy. Kluczem do sukcesu jest tu wybór odpowiedniego partnera, postaw na APN Promise, eksperta w cyfrowych technologiach, na rynku od 30 lat. Jesteśmy bardzo mocno związani z technologiami Microsoft. Posiadamy zaawansowane specjalizacje, które są potwierdzeniem naszej eksperckiej wiedzy. Obserwowaliśmy i braliśmy czynny udział w rozwoju technologii chmurowych od samego ich początku. Na przestrzeni dekad nasi inżynierowie i deweloperzy zdobywali wiedzę poprzez realizację wielu, zakończonych sukcesem projektów.

Nasi eksperci przeprowadzą Twoją organizację przez drogę do chmury, pomagając na każdym jej etapie: planowania, implementacji i zarządzania środowiskiem.

Migracja aplikacji do chmury
// proces

Jak wygląda proces migracji?

Planowanie migracji

Pomożemy skatalogować stos aplikacji w organizacji i zarekomendujemy, które z nich i na jakim etapie można migrować, a które wymagają np. zbudowania od nowa z wykorzystaniem nowszych technologii. Na zakończenie assesmentu otrzymacie Państwo obszerny raport dotyczący swoich aplikacji, sprofilowany pod kątem migracji do chmury.

Dobierzemy odpowiedni tryb migracji dla każdej z aplikacji.

  •  Rehost
  •  Refactor
  •  Revise
  •  Rebuild
  •  Replace
Wspólnie z Klientem opracowujemy precyzyjny plan procesu migracji.
Implementacja

Wykorzystując zdobytą wiedzę, przygotujemy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do rozpoczęcia migracji.
Przeprowadzimy lub wesprzemy w samym procesie przeniesienia aplikacji do chmury.

Po uruchomieniu wersji 1.0 pomagamy we wprowadzaniu kolejnych zmian.

Nasi eksperci skonfigurują wszystkie środowiska i serwisy, tak aby były możliwie optymalnie wykorzystywane oraz działały prawidłowo i zgodnie z oczekiwaniami.
Zarządzanie

Oferujemy usługę administracyjnego wesparcia dla Twojej organizacji w zarządzaniu środowiskiem chmurowym.

Na bieżąco obserwujemy Twoje środowisko i wskazujemy miejsca, gdzie jest przestrzeń do optymalizacji – zarówno od strony technologicznej, jak i finansowej, czyli w miesięcznych opłatach jakie ponosisz.