Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Rodzaje licencji Microsoft

Licencjonowanie Microsoft

Microsoft

W APN Promise doradzamy jak najlepiej dobrać optymalne licencje dla Twojej organizacji i pomagamy naszym klientom w zarządzaniu pełnym cyklem oprogramowania – od doboru optymalnych licencji (w modelu on-premise, chmurowym lub hybrydowym), przez sprawny proces podpisania umowy, rzetelną i szybką obsługę w jej trakcie, a kończąc na doradztwie przy odnowieniu umowy. 

W naszej ofercie LSP (Licensing Solution Partner) posiadamy:  

Microsoft Enterprise Agreement

EA

Microsoft Products and Services Agreement

MPSA

Microsoft Enterprise Agreement (EA)
Microsoft Enterprise Agreement od wielu lat jest jedną z najczęściej wybieranych umów licencyjnych wśród dużych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, które potrzebują łatwego w zarządzaniu programu licencjonowania grupowego, umożliwiającego elastyczne zakupy usług chmurowych i oprogramowania. EA to najlepsze rozwiązanie dla organizacji:
 • liczących co najmniej 500 użytkowników lub urządzeń,
 • publicznych liczących co najmniej 250 użytkowników lub urządzeń.
Umowa podpisywana jest na 3 lata, z możliwością odnowienia na kolejne 3 lata. W ramach umowy obowiązują specjalne warunki cenowe oraz korzystanie z oprogramowania, dostępne są również dodatkowe benefity.
Microsoft Products and Services Agreement (MPSA)
Umowa MPSA jest stałą umową (nie wygasa), która pozwala na zakup usług online, produktów instalowanych lokalnie (on-premises) lub obu jednocześnie – dzięki temu nasi klienci mają wybór aby dostosować strukturę licencji do własnych potrzeb. Usługi online można zakupić na okres 12-miesięcy, a wsparcie (Software Assurance) do produktów on-premises jest opcjonalne (możliwość zakupu na 3 lata).
Microsoft Cloud Solution Provider In-direct (CSP)

Licencje zakupione w ramach CSP dają usługodawcom prawo do wykorzystania oprogramowania w celach komercyjnych. Reseller CSP będzie mógł oferować Klientom produkty i usługi, takie jak Microsoft Azure, Microsoft Dynamics, Microsoft Office 365, Enterprise Mobility Suite i system Windows.

Dowiedz się więcej o Cloud Solution Provider.

Microsoft Services Provider License Agreement (SPLA)

Services Provider License Agreement to program licencjonowania oprogramowania oparty na comiesięcznych rozliczeniach. Umożliwia firmom świadczenie usług związanych z oprogramowaniem, takich jak hosting i outsourcing oprogramowania, bez ryzyka związanego z dużą inwestycją początkową. Opłaty w programie SPLA uzależnione są od faktycznego wykorzystania oprogramowania w danym miesiącu. Licencje zakupione w ramach umowy SPLA dają usługodawcom prawo do wykorzystania oprogramowania w celach komercyjnych.

Dowiedz się więcej o Services Provider License Agreement.

Zastanawiasz się, który model licencjonowania będzie najlepszy dla Twojej organizacji?

  Chcę otrzymywać treści marketingowe od A.P.N. Promise S.A. drogą elektroniczną
  Chcę otrzymywać treści marketingowe od A.P.N. Promise S.A. telefonicznie

  Administratorem danych osobowych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest A.P.N. Promise S.A. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO lub w przypadku wyrażenia zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu dostarczenia treści marketingowych środkami komunikacji elektronicznej lub za pomocą urządzeń telefonicznych. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce prywatności lub uzyskasz kontaktując się z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych na iodo@promise.pl. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!

  Porozmawiaj z naszym specjalistą.

  Zadzwoń lub napisz:
  Michał Matusiewicz
  tel: 605-150-341 
  E-mail: michal.matusiewicz@promise.pl

  APN Promise S.A.

  ul. Domaniewska 44a
  02-672 Warszawa

  Tel: 22-355-16-00
  E-mail: promise@promise.pl

  Godziny pracy biura:
  od 9:00 do 17:00