Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Specjalista ds. marketingu b2b

Team: Marketing
Model pracy: Hybrid
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B UoP
Poziom doświadczenia: Senior

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej firmy
  • Współpraca z ekspertami oraz działem sprzedaży w zakresie budowania kampanii wsparcia sprzedaży
  • Współpraca z partnerami w zakresie prowadzenia wspólnych kampanii marketingowych
  • Przygotowywanie i wysyłka kampanii emailowych
  • Prowadzenie komunikacji w social media
  • Organizacja spotkań dla Klientów (online i onsite)
  • Bieżący monitoring działań konkurencji i trendów branżowych, wyciąganie wniosków i rekomendowanie nowych rozwiązań
  • Tworzenie prezentacji biznesowych
  • Współpraca z grafikiem przy tworzeniu treści marketingowych.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w marketingu B2B (mile widziana branża IT)
  • Dobre zrozumienie marketing automation, inbound marketingu, content marketingu i account based marketingu
  • Bardzo dobra znajomość zasad komunikacji B2B
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu płatnych kampanii w social media
  • Umiejętności copywriterskie
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Fantastyczną atmosferę oraz zgrany zespół
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku od ponad 30 lat
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia
  • Praca u jednego z największych partnerów firmy Microsoft w PL
  • Szkolenia – plan szkoleń ustalasz wraz ze swoim przełożonym, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje
  • Pracę w modelu hybrydowym oraz elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego
Justyna Latuszek

Osoba do kontaktu:
+48 695 406 632

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx