Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Public Sector Account Manager/Team Lead

Team: Business
Model pracy: Hybrid
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B UoP

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedaży produktów i usług z Portfela APN Promise
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozszerzanie portfela produktów i usług wśród istniejących klientów
  • Aktywne kreowanie zainteresowania rozwiązaniami technologicznymi analiza trendów rynkowych
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz jego rozwój
  • Współpraca z innymi działami oraz aktywny udział w projektach i szkoleniach międzydziałowych

Czego oczekujemy:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (usługi IT)
  • Znajomość rynku technologicznego i mechanizmów nim rządzących
  • Bardzo dobra znajomość sektora publicznego
  • Sukcesy sprzedażowe poparte referencjami
  • Skuteczność i nastawienie na cel
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • Duże zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne: komunikacja, negocjacje, doradztwo

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia
  • Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku oraz międzynarodowym (Litwa, Łotwa, Estonia)
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z polskim kapitałem
  • Praca u największego partnera firmy Microsoft w PL
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie opieki medycznej, karty Multisport, języka angielskiego)

Ilona
Osoba do kontaktu:
Ilona Najder
+48 605 890 279

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx