Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Project Manager

Team: IT
Model pracy: Hybrid Remote
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B

Opis stanowiska:

  • Aktywne uczestnictwo we wszystkich fazach projektu: od momentu oferowania, przez negocjacje umów, po finalne przekazanie Klientowi
  • Kierowanie projektami zgodnie z określonym i uzgodnionym zakresem, czasem, budżetem i jakością
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i nadzór nad nią
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego; organizacja, prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych
  • Zarządzanie pracą zespołów projektowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami w organizacji oraz projektowa współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług oraz kontrahentami
  • Rozwój relacji biznesowych z klientami

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami IT
  • Praktycznego doświadczenia w zarządzaniu projektami wg metodyk zwinnych (waterfall) i/lub praktycznego doświadczenia zarządzaniu projektami wg metodyk klasycznych
  • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunkowe: zarządzanie projektami lub studia z obszaru IT
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację biznesową (poziom B2 lub wyższy)
  • Certyfikaty: PRINCE2® Foundation i/lub AgilePM ® Foundation
  • Doświadczenia w monitorowaniu, kontrolowaniu i raportowaniu projektów
  • Doskonałych umiejętności planowania i (samo)organizacji pracy oraz zdolności negocjacyjnych
  • Profesjonalizmu, skrupulatności, kreatywności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane:

  • Znajomość procesu przetargowego
  • Znajomość rozwiązań Microsoft
  • Certyfikaty: PRINCE2® Practitioner, AgilePM® Practitioner; SCRUM PSM, ITIL® Foundation

Oferujemy:

  • Udział w różnorodnych projektach
  • Twój głos będzie się liczył – możesz mieć pewność że Twoje pomysły zostaną wysłuchane
  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku od ponad 30 lat
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji – szkolenia
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Niekorporacyjną, luźną atmosferę
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT z polskim kapitałem
  • Praca u jednego z największych partnerów firmy Microsoft w PL
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karty Multisport)
magda
Osoba do kontaktu:
Magdalena Jachacy

+48 605 037 763

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx