Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Junior Account Manager

Team: Business
Model pracy: Hybrid
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: UoP

 Opis stanowiska:

  • Kontakt z klientem korporacyjnym (umawianie spotkań, prezentowanie produktów)
  • Przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Bieżące raportowanie
  • Współpraca z Zespołem Business
  • Praca nad własnym rozwojem

Czego oczekujemy:

  • Świetnych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Umiejętności przeprowadzania prezentacji
  • Ok. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży (mile widziane związane z RTV, AGD, Elektronika)
  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Zaangażowania i proaktywności
  • Umiejętności organizacji pracy zdalnej

Oferujemy:

  • Po ok 2 latach pracy stanowisko samodzielnego Account Managera
  • Realny wpływ na to komu i co będziesz sprzedawać
  • Zaplanowany rozwój i możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych
  • Pracę hybrydową w elastycznych godzinach
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Fajny, pomocny zespół
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia z języka angielskiego)
magda
Osoba do kontaktu:
Magdalena Jachacy

+48 605 037 763

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx