Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

IT Recruiter

Team: HR
Model pracy: Hybrid
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B UoP
Poziom doświadczenia: Mid

Opis stanowiska:

  • Będziesz zarządzać procesami rekrutacyjnymi end to end (sourcing, screening, interview, oferowanie itd);
  • Będziesz negocjować umowy z Kandydatami;
  • Będziesz dbać o dobry Candidate experience;
  • Będziesz brać udział w tworzeniu strategii EB Firmy;
  • Będziesz odpowiadać za budowanie długotrwałych relacji z Kandydatami;
  • Będziesz opracowywać nowe strategie oraz źródła dotarcia do Kandydatów;
  • Będziesz współpracować z różnymi działami Firmy i brać udział w cyklicznych spotkaniach;

Czego oczekujemy:

  • Że znasz branżę IT oraz różne metody i źródła pozyskiwania kandydatów;
  • Że masz minimum 2-letnie doświadczenie w rekrutacjach IT (mile widziane doświadczenie w agencji rekrutacyjnej);
  • Że świetnie odnajdujesz się w LinkedIn’owej rzeczywistości;
  • Że bardzo dobrze mówisz w języku angielskim i jesteś w stanie prowadzić w tym języku rozmowy rekrutacyjne;

Oferujemy:

  • Fantastyczną atmosferę oraz zgrany zespół;
  • Premię uzależnioną od wyników;
  • Szkolenia – plan szkoleń ustalasz wraz ze swoim przełożonym, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje;
  • Pracę w modelu hybrydowym oraz elastyczne godziny pracy;
  • Cykliczne spotkania na których dzielimy się wiedzą techniczną – nowinki ze świata IT;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego;

magda
Osoba do kontaktu:
Magdalena Jachacy

+48 605 037 763

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx