Cloud Partner Manager

Model pracy: Hybrydowy Zdalny
Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: B2B
Poziom doświadczenia: Mid

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Partnerów oraz rozszerzanie portfela produktów i usług wśród istniejących Partnerów i ich klientów
  • Budowanie i utrzymanie długofalowych, trwałych relacji z Partnerami oraz analizowanie potrzeb Partnerów oraz ich klientów.
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych, zgodnie ze strategią firmy
  • Zarządzanie procesem negocjacji i renegocjacji umów
  • Przygotowywanie prezentacji i ofert
  • Aktywne kreowanie zainteresowania rozwiązaniami technologicznymi oraz analiza trendów rynkowych

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży kompleksowych rozwiązań IT klientom biznesowym
  • Wiedza merytoryczna z obszaru sprzedaży usług oraz produktów Microsoft
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz procesów sprzedażowych
  • Łatwość nawiązywania relacji oraz komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego, minimum B2

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, działającej na rynku ponad 30 lat
  • Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, konferencjach, mentoring, shadowing to tylko niektóre z narzędzi wspierających rozwój naszych ludzi)
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Stawiamy na integrację – spotykamy się na wspólnych wyjazdach, piknikach, gramy w planszówki w pracy, organizujemy wspólne wyjścia
  • Wysoki poziom współpracy pomiędzy osobami w zespole
  • Niekorporacyjną, swobodną atmosferę
  • Dostajesz pakiet benefitów– Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego. Zapraszamy na owocowe środy i lodowe czwartki w lecie
  • Pracę u największego partnera firmy Microsoft w PL

Osoba do kontaktu:

Milena Mazur

+48 607 112 942

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx