Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// nowoczesny intranet

Intranet dla firm

Dobrze zaprojektowany portal intranetowy usprawnia komunikację i współpracę w organizacji, zapewnia pracownikom łatwy dostęp do kluczowych informacji i dokumentów oraz wspiera budowę kultury organizacyjnej. Jego wdrożenie nie musi być ani kosztowne, ani czasochłonne. W oparciu o nasze doświadczenie, przygotowaliśmy gotowe rozwiązanie, które adresuje zdecydowaną większość wymagań stawianych dziś przed intranetem.

Nowoczesny wygląd i intuicyjna obsługa

Jeśli zależy nam, aby intranet był często odwiedzany przez pracowników, powinniśmy zadbać nie tylko o jakość i aktualność zawartych tam informacji, ale także o ich formę. Projektując wygląd naszego rozwiązania, włożyliśmy wiele wysiłku w to, aby interfejs użytkownika był nowoczesny, czytelny oraz intuicyjny w obsłudze.

Krótki czas wdrożenia

Rozwiązanie udostępnia szereg gotowych do wykorzystania komponentów. Dzięki temu czas wdrożenia liczony jest w godzinach lub dniach, a nie w miesiącach.

Własne logo, kolorystyka i czcionka

Na etapie wdrożenia dopasowujemy kolorystykę rozwiązania do schematu wykorzystywanego w organizacji, dodajemy logo oraz czcionkę.

Stały rozwój i możliwość rozbudowy rozwiązania

Sukcesywnie rozbudowujemy APN Intranet o kolejne komponenty i rozszerzamy możliwości tych już dostępnych. W razie potrzeby realizujemy także dedykowane moduły, rozszerzające obecne możliwości rozwiązania.

Możliwość implementacji w chmurze lub na własnym serwerze

Nasze rozwiązanie może zostać zainstalowane w SharePoint Online (część pakietu Office 365) lub na serwerze SharePoint 2016/2019.

Intranet firmowy
// Intranet firmowy

Obejrzyj krótką prezentację o APN Intranet

// APN Intranet

Zaufali nam

Poznaj wybrane moduły i funkcjonalności naszego Intranetu

Statystyki-intranet
Aktualności i artykuły

Każdy artykuł lub aktualność może być opisany tagami. Redaktorzy do tworzenia i edytowania treści wykorzystują wygodny edytor, pozwalający formatować tekst, osadzać tabele, zdjęcia czy filmy bez potrzeby znajomości zasad tworzenia stron WWW. Do artykułów może zostać podpięta sekcja komentarzy oraz funkcja polubień.

Kierowanie treści

Najczęściej artykuły, dokumenty i pozostałe informacje kierowane są do wszystkich użytkowników portalu. Możliwe jest również określenie grupy odbiorców dla poszczególnych treści.

Repozytorium dokumentów

APN Intranet udostępnia repozytorium do przechowywania wszystkich niezbędnych w pracy dokumentów. Wbudowana wyszukiwarka pozwala znaleźć dokument na podstawie jego nazwy lub zawartości (treści). Możliwy jest podgląd w portalu bez konieczności pobierania dokumentów pakietu Office oraz PDF. Wykorzystując uprawnienia możemy umożliwić dostęp do wybranych folderów i dokumentów tylko określonej grupie użytkowników.

Kontakty i struktura organizacyjna

Moduły kontakty i struktura organizacyjna pozwalają szybko znaleźć informacje o pracowniku i poznać jego miejsce w strukturze organizacyjnej. Informacja o użytkownikach pochodzi z Active Directory lub Azure Active Directory (w przypadku usługi Office 365) i jest synchronizowana automatycznie.

Kalendarz

Prezentuje listę wydarzeń firmowych w formie kalendarza w widoku dnia, tygodnia lub miesiąca. Pracownicy mogą szybko dodać wybrane wydarzenie do własnego kalendarza Outlook.

Alerty

Pilne komunikaty (np. informacje o awariach, ważnych zmianach) mogą być prezentowane w postaci wyróżnionego komunikatu na stronie głównej.

Strony działowe

APN Intranet umożliwia tworzenie dowolnej ilości witryny działowych i tematycznych. Takie strony współdzielą ogólny wygląd, zwartość menu i stopki ze stroną główną ale mogą mieć niezależny zestaw i układ komponentów.

Aplikacje/Linki firmowe

Każda organizacja wykorzystuje na co dzień szereg aplikacji i systemów. Moduł ten pozwala pracownikom szybko odnaleźć potrzebną aplikację na podstawie jej nazwy lub opisu. Wybrane aplikacje/linki mogą zostać dodane przez użytkownika do sekcji ulubionych.

Galeria

Moduł do gromadzenia i przeglądania galerii zdjęć z wydarzeń firmowych i zewnętrznych.

Statystyki

Do dyspozycji Redaktorów portalu są gotowe i dynamiczne raporty wykorzystania portalu (aktywność użytkowników, popularne moduły i elementy).

“Firma APN Promise S.A. wdrożyła w NAFTOSERWIS Sp. z o.o. portal intranetowy APN Intranet. (…) Usługi realizowane były profesjonalnie z należytą starannością. Możemy polecić APN Promise S.A. jako kompetentnego partnera.”

NAFTOSERWIS Sp. z o.o.