Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Praca zespołowa

Zwiększ wydajność i popraw komunikację

Informacja oraz wiedza to jedne z kluczowych zasobów każdej organizacji. Dzięki odpowiednio dobranym narzędziom informatycznym możemy w znacznym stopniu usprawnić przepływ wiedzy w firmie, oszczędzić czas pracowników oraz zwiększyć poczucie identyfikacji z przedsiębiorstwem.

Przez lata komunikacja wewnętrzna w organizacjach oparta była o pocztę e-mail, elektroniczne tablice informacyjne oraz udziały sieciowe. Obecnie standardem stają się również takie rozwiązania jak nowoczesne portale intranetowe, komunikatory, wideokonferencje czy elektroniczne obiegi dokumentów. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia doboru narzędzi informatycznych nie jest rzeczą łatwą, dlatego w naszej pracy skupiamy się nie tylko nad dostarczeniem rozwiązań, ale także doradzamy oraz wspieramy organizacje w całym procesie przejścia na nowe sposoby pracy.

Jak możemy Ci pomóc?

APN Promise od lat specjalizuje się w rozwiązaniach komunikacji i współpracy.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym obszarze:
Microsoft 365

Wdrożenia, szkolenia i konsultacje z obszaru Microsoft 365

Od wielu lat wdrażamy usługi Microsoft 365 (dawniej Office 365), migrujemy dane, dostosowujemy do potrzeb, szkolimy, doradzamy i wspieramy organizacje w przejściu na nowe narzędzia komunikacji i współpracy Microsoft.

Więcej informacji >

APN Intranet

Tradycyjne wdrożenia intranetu zajmują najczęściej wiele miesięcy, wymagają dużego zaangażowania ze strony pracowników i są bardzo kosztowne. Jednocześnie ok 90% wymagań firm jest podobna. Dlaczego więc nie skorzystać z nowoczesnego, gotowego i łatwego w zarządzaniu portalu intranetowego?

Więcej informacji >

Automatyzacja procesów

Automatyzujemy procesy w oparciu o sprawdzone przez setki klientów narzędzie jakim jest Webcon BPS. Wspieramy organizacje na każdym etapie projektu - od analizy, przez konfigurację, testy, wdrożenie na produkcję po utrzymanie i dalszy rozwój. Dzięki naszemu doświadczeniu nie tylko cyfryzujemy procesy, ale także pomagamy w ich optymalizacji.

Więcej informacji >

Meeting Room

System do rezerwacji sal konferencyjnych

Z brakiem dostępności sal konferencyjnych boryka się wiele organizacji. Czy Twoi pracownicy często muszą rezerwować spotkania z dużym wyprzedzeniem, choć w tym samym czasie niektóre sale są niewykorzystywane? Sprawdź funkcjonalności, które udostępnia APN Meeting Room.

Więcej informacji >