Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// business process automation (BPA)

Zintegruj, zautomatyzuj i usprawnij procesy
w swojeje firmie

Wraz z rozwojem organizacji i wzrostem ilości pracowników, rośnie zapotrzebowanie na porządkowanie, katalogowanie i upraszczanie obsługi procesów. Wiele organizacji wciąż obsługuje procesy metodą papierową lub korzysta z poczty e-mail, jako „platformy” do obsługi procesów.  

Jednak, gdy intuicyjne działania przestają przynosić efekty, czas pomyśleć o automatyzacji. APN Promise rekomenduje cyfryzację i automatyzację procesów biznesowych przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Daje to ogromne możliwości i pozwala firmom zauważyć realne korzyści z wdrożenia, zarówno operacyjne, jak i finansowe.  

Automatyzacja procesów biznesowych jest jednym z elementów “Cyfrowej Transformacji” organizacji. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego partnera w tym przedsięwzięciu – APN Promise (na rynku od 30 lat), jest bardzo mocno związany z technologiami Microsoft. Posiadamy zaawansowane specjalizacje Microsoft, które są potwierdzeniem naszej eksperckiej wiedzy. Na przestrzeni dekad nasi inżynierowi i deweloperzy zdobywali wiedzę poprzez realizację wielu zakończonych sukcesem projektów.  

Nasi eksperci bardzo chętnie przeprowadzą Twoją organizację przez drogę „Cyfrowej Transformacji”, pomagając na każdym jej etapie. 

APN Promise specjalizuje się w trzech
kategoriach rozwiązań w obszarze automatyzacji procesów