Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Apple dla firm

Autoryzowany sprzedawca Apple

Od 2020 roku znajdujemy się w gronie uprawnionym do sprzedaży produktów firmy Apple na Polskim rynku. Status Autoryzowanego Resellera Apple to korzystne ceny i dodatkowe formy wsparcia przy zakupach, np. raty lub leasing, doradztwo.
Apple 14 pro max
// Apple dla biznesu

Dlaczego warto przejść na sprzęt Apple?

PRO dla Profesjonalistów
iPad pro
Wszystko w jednym miejscu
// Apple

Mobilność, Prestiż, Intuicyjność i bezpieczeństwo

Poznaj technologie oraz usługi usprawniające efektywne zarządzanie środowiskiem Apple.

Apple Financial Services
Finansowanie oferowane przez Apple Financial Services pozwala na wyposażenie firmy w produkty Apple w ekonomiczny oraz dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa sposób.

Apple Business Manager
Umożliwia szybkie i intuicyjne wdrożenie urządzeń w danym przedsiębiorstwie, dzięki dokonaniu automatycznej rejestracji w rozwiązaniu MDM z którego korzysta organizacja.

Microsoft Intune
Microsoft Intune to usługa chmurowa, której głównym celem jest zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM) oraz aplikacjami mobilnymi. Pozwala na kontrolę sposobu używania urządzeń w firmie. Istnieje możliwość integracji Jamf z Microsoft InTune.

Jamf
Jamf jest narzędziem służącym do administracji flotą urządzeń mobilnych Apple. Specjalizuje się wyłącznie w nadzorowaniu urządzeń tej marki. Zarządzanie flotą jeszcze nigdy nie było tak proste.